följ oss

Kontakt

boka direkt

BMC finns på två platser, huvudkontoret i Haninge och ett servicecenter i Enköping. Här hittar du telefonnummer och kontaktinformation.

BMC Haninge

 

  • Tel: 08-400 21 910
  • Fax: 08-500 20 303
  • Jour: 0707-65 52 24
  • Verkstad: 08-400 21 918
  • jordbro@bmckyl.se

BMC Enköping


  • Tel: 08-400 21 910
  • Fax: 08-500 20 303
  • Jour: Coming soon
  • Verkstad: 08-400 21 637
  • enkoping@bmckyl.se

Tekniker Jordbro 

Amjed Ahmed

Dir: 08 400 21 918

amjed.ahmed@bmckyl.se

Platschef Jordbro

Juha Nelimarka 

Dir: 08 400 21 633

juha.nelimarkka@bmckyl.se

Tekniker Jordbro 

Alvin Andersson

Tel: 08 400 21 918

alvin.andersson@bmckyl.se

Tekniker & kundmottagare Enköping 

Jakob Liljehammar

Dir: 08 400 21 637

jakob.liljehammar@bmckyl.se

Ekonomichef 

Christer Jansson

Dir: 08 400 21 912

christer.jansson@bmckyl.se


Senior tekniker/ Team leader Enköping

Anayo Onwujiariri

Tel: 08 400 21 637

anayo.onwujiariri@bmckyl.se

Daniel Widman

Platschef Enköping 

Dir: 08 400 21 913

Verkstad: 08 400 21 637

daniel.widman@bmckyl.se

Tekniker Enköping  

David Lahdo

Dir: 08 400 21 637

david.lahdo@bmckyl.se

Tekniker Jordbro

Jonathan Karpnäs

Dir: 08 400 21 918

jonathan.karpnas@bmckyl.se

Ekonomiassistent  

Eva-Marie Griffiths

Dir: 08 400 21 636

eva-marie.griffiths@bmckyl.se